V předchozím příspěvku ZDE můžete zjistit, že společnost SkyWay již brzy vydá tokeny, které budou kryté realizací projektů této revoluční strunové dopravní technologie.

 

Co jsou tokeny SkyWay?

 

Jedná se o moderní investiční nástroj založený na technologii blockchainu. Projekt je prostřednictvím prodeje tokenů schopen zajistit své financování a lidé, kteří vystupují prostřednictvím nákupu tokenů jako investoři, mohou své investiční portfolio doplnit o další perspektivní aktivum. Existuje mnoho příkladů, jak se tokeny prodávané za zvýhodněné ceny v průběhu času mnohonásobně zhodnotily.

 

Oficiální stránka ICO

 

Na této stránce >>> https://ico.rsw-systems.com <<< můžete sledovat přípravu a průběh ICO (Initial Coin Offering) tokenů SkyWay. Pokud se orientujete v oblasti blockchainových technologií, kryptoměn a ICO, víte, že nejvýhodnější podmínky lze získat v tichém předprodeji, ke kterému nemá přístup veřejnost. Společnost SkyWay nabídne historicky nejnižší cenu svých tokenů svým stávajícím investorům.

 

!!! Ještě před pár lety bylo nemožné investovat jen 20, 50 nebo 100$ do technolgického startupu, s potenciálem růstu hodnoty v řádech několika 1000%. Startupové podíly (pre-IPO akcie vydávané před vstupem společnosti na burzu) nakoupit dnes za pár centů a prodat je za 3-5 let za stovky dolarů… (Např. dnešní cena akcií Google = 1,127.59 USD; Amazon = 1,831.73 USD)

Dnes ale již můžete!


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


 

Registrací u SkyWay Capital a zakoupením startupových podílů do technologie získáte tedy minimálně tyto výhody:

1) Stanete se podílníkem revoluční technologie, která právě nyní začíná dobývat dopravní trh po celém světě (startupové podíly do technologie)

2) Získáte právo nákupu tokenů SkyWay v tichém předprodeji za nejnižší cenu v historii (tokeny kryté realizací projektů touto technologií)

 

Jedinečná příležitost je právě nyní před vámi, proměnit ji v úspěch ale můžete jen vy sami.

 

SW