Co znamená změna etapy rozvoje SkyWay

Všech 15 etap rozvojové fáze projektu nadzemní strunové dopravy SkyWay společnosti Unitsky String Technologies (UST inc.) je definováno cíli jak v technologické, tak i finanční oblasti. Naplnění cílů znamená posunutí projektu uvedení nového dopravního systému do praxe a tím i snížení rizik pro investory ve fázi start-up. Proto s novou etapou vždy klesá sleva (diskont), se kterým získáváme naše majetkové podíly ve společnosti.

Nyní vstupujeme do další sub-etapy s označením 14.3. O kolik budou snížené diskonty u jednotlivých nabídek nevíme. Pro každého investora to však znamená, že za stejné peníze jako dnes, od 19.10.2022 získá méně podílů technologie SkyWay.

V tomto krátkém videu je popsaný jednoduchý příklad na balíčku za celkem 250 USD (5 x 50 USD / měsíc). Pokud víme, že hodnota jednoho podílu je 1 USD, tak i malé snížení diskontu znamená poměrně významný rozdíl.

Investujme proto všichni ještě za výhodnějších podmínek, před přechodem do nové etapy. Zaregistrujte si svůj účet u SkyWay Capital » ZDE « Současně si však přejme, aby i nová etapa skončila co nejdříve a my jsme byli zase o kus blíže našim dividendám a IPO.

Markéta

 

 

Připojte se k informačnímu kanálu v super aplikaci Gem Space.