ICO společnosti SkyWay

V předchozím příspěvku ZDE můžete zjistit, že společnost SkyWay již brzy vydá tokeny, které budou kryté realizací projektů této revoluční strunové dopravní technologie.

 

Co jsou tokeny SkyWay?

 

Jedná se o moderní investiční nástroj založený na technologii blockchainu. Projekt je prostřednictvím prodeje tokenů schopen zajistit své financování a lidé, kteří vystupují prostřednictvím nákupu tokenů jako investoři, mohou své investiční portfolio doplnit o další perspektivní aktivum. Existuje mnoho příkladů, jak se tokeny prodávané za zvýhodněné ceny v průběhu času mnohonásobně zhodnotily.

 

Oficiální stránka ICO

 

Na této stránce >>> https://ico.rsw-systems.com <<< můžete sledovat přípravu a průběh ICO (Initial Coin Offering) tokenů SkyWay. Pokud se orientujete v oblasti blockchainových technologií, kryptoměn a ICO, víte, že nejvýhodnější podmínky lze získat v tichém předprodeji, ke kterému nemá přístup veřejnost. Společnost SkyWay nabídne historicky nejnižší cenu svých tokenů svým stávajícím investorům.

 


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


 

Registrací u SkyWay Capital a zakoupením startupových podílů do technologie získáte tedy minimálně tyto výhody:

1) Stanete se podílníkem revoluční technologie, která právě nyní začíná dobývat dopravní trh po celém světě (startupové podíly do technologie)

2) Získáte právo nákupu tokenů SkyWay v tichém předprodeji za nejnižší cenu v historii (tokeny kryté realizací projektů touto technologií)

 

Jedinečná příležitost je právě nyní před vámi, proměnit ji v úspěch ale můžete jen vy sami.