Investujte do globální aplikace v pokročilé fázi vývoje

Když už ten překotný technologický pokrok nelze zastavit, co na něm alespoň vydělat? Do našeho mobilního telefonu se stěhuje celý svět a my máme jen zřídka kdy možnost stát se akcionářem některé z úspěšných globálních aplikací.

AKTUALIZACE 2/2024:

Založili jsme veřejný investiční fond TreeD Investment Fund PCC

 

V tuto chvíli je stále ještě možné získat akcie aplikace ve fázi vývoje Gem4me & MarketSpace. Co obsahuje, čím je výjimečná, kolik má aktuálně uživatelů a jakou tržní hodnotu, nebo kolik akcií je pro veřejný trh k dispozici – to ze dozvíte v tomto videu:

 

 

Pokud chcete trefit jackpot, tak vedle revoluční nadzemní dopravní technologie uSky (SkyWay) vám doporučuji nakoupit podíly právě messengeru s integrovaným marketspace a fintech funkcionalitami. Nikdo vám nezaručí kdy to bude, ale s velikou pravděpodobností se vám vložené finance vrátí mnohonásobně zpět.

Já investuji do tohoto projektu už od března 2017, takže můžu říct, že tato aplikace již prošla důkladným vývojem. Pokud se má postavit po boku čínského WeChatu, prozatím jediné aplikace na světě integrující stejné funkce (a to pouze pro čínský trh), pak není možné nic uspěchat. Údolí smrti jsme již v tomto projektu překonali, proto vyhlídky jsou optimistické. Stejně jako já :-) Pokud chcete zakoupit akcie Gem4me & MarketSpace, můžete tak učinit ZDE.

A jaké zhodnocení u takového projektu očekávat?

V tomto oboru je naprosto běžné zhodnocení v řádu mnoho-násobku vkladu. Slavné příklady nákupu úspěšných technologických společností ve fázi vývoje jsou například zde:

Přeji vám samá dobrá rozhodnutí a hlavně pevné zdraví.

Markéta

Článek vydaný na ČTK

Situace ve světě je nestabilní. Pokud chcete zůstat informováni, je důležité mít více komunikačních kanálů. Nicméně mnoho messengerů a sociálních sítí mají poruchy. Proto je důležité mít náhradní variantu a stahovat méně známé aplikace, které však mají stejné funkce jako ty, na které jsme si všichni zvyklí. Messenger Gem4me je ideální pro komunikaci, podnikání i práci. Při jeho vývoji jsme mysleli na každou maličkost, nehrozí mu žádné zablokování nebo porucha.

Například ve zprávách lze posílat neomezené množství souborů, ve skupinových chatech pořádat videokonference až pro 1000 účastníků. Kromě toho zde můžete jako blogger propagovat a prodávat, nakupovat a prodávat produkty na marketplace Gem4me MarketSpace. Aplikace funguje bez problémů na všech zařízeních a bezpečnost osobních údajů zajišťuje vícestupňový bezpečnostní systém.

Tým aktivně pracuje na zlepšování svých služeb: vylepšuje stávající možnosti a zavádí nové funkce. V tomto článku vám představíme plány vývojářů na rok 2022.

Aktualizace I. čtvrtletí 2022

V prvních třech měsících roku tým prezentoval online vysílání. Autoři kanálů mohou nyní živě streamovat a chatovat s odběrateli. Vysílání se zatím testuje, ale ve II. čtvrtletí bude plně funkční: diváci budou moci komentovat a zanechávat reakce a autor bude moci nahrávku uložit.

A ještě jedna aktualizace z I. čtvrtletí: uživatelé si nyní mohou stěžovat na nežádoucí obsah v kanálech a chatech, nahrávat hovory a vytvářet odložené příspěvky.

Aktualizace II. čtvrtletí 2022

V tomto období se aktualizace dotknou především kanálů. Vývojáři proto slibují, že jejich katalog bude uživatelsky snadno použitelný pro lidi z různých zemí. Počínaje II. čtvrtletím bude systém přizpůsoben každému uživateli na míru. Už během registrace se začnou zohledňovat osobní zájmy: nejprve se zobrazí kanály v jeho rodném jazyce a poté všechny ostatní kanály. Vzhledem k nedávným událostem tým přidal mnoho zpravodajských kanálů, aby uživatelé mohli získávat objektivní informace ze všech dostupných zdrojů.

Ve II. čtvrtletí se objeví také soukromé nálepky a bude k dispozici vyhledávání pomocí hashtagů.

Aktualizace III. čtvrtletí 2022

Léto a začátek podzimu – to je čas na monetizaci kanálů. Je zřejmé, že mediální osobnosti, odborníci a blogeři, kteří aktivně rozvíjejí své kanály, chtějí být za svou práci odměněni. A tým aplikace Gem4me je připraven poskytnout nástroje, které to umožní. V současné době vývojáři neprozrazují všechny nuance. Nicméně na tom se již pracuje, protože do aplikace přichází stále více blogerů z YouTube a TikToku, a ti potřebují monetizaci jako sůl.

Současně s monetizací plánuje tým přidat kvízy a hlasování do chatů a kanálů. Také se plánují kroky ke zvýšení rychlosti načítání zpráv.

Aktualizace IV. čtvrtletí 2022

Na konci roku 2022 se messenger Gem4me dočká zásadní aktualizace – to bude newsfeed. Aplikace má být jedním z nejpohodlnějších způsobů informování o důležitých událostech. Newsfeed bude obsahovat nejnovější příspěvky z kanálů, k jejichž odběru jste se přihlásili, a také příspěvky s doporučeným obsahem.

Všechny chaty budete moci třídit do složek (např. Práce, Rodina, Škola atd.) a také nahrávat příběhy a používat masky.

Plány jsou ambiciózní, ale vzhledem k politickým událostem ve světě, které se mění téměř z minuty na minutu: tým pohotově reaguje na nové potřeby uživatelů (získat bezpečný způsob komunikace pro obyčejné lidi, novou základnu pro nábor cílové skupiny – pro blogery atd.). V každém případě se vyplatí Gem4me nainstalovat a sledovat jeho vývoj. V situaci, kdy staré způsoby komunikace fungují velmi nestabilně, vstupují na trh noví hráči, kteří mají co nabídnout.

ZDROJ: Aplikace Gem4me: jak se bude vyvíjet váš nový komunikační kanál | ČeskéNoviny.cz (ceskenoviny.cz)