Jak snadno a bezpečně nakupovat a prodávat Bitcoin

Bitcoin přináší každému možnost podílet se na globálním trendu proměny finančního, monetárního a ekonomického modelu světa. BTC není investice v pravém smyslu slova. I po 12 letech je to spíš pořád ještě spekulace či sázka na tučný Jackpot. Je to jedna z věcí, kterou by dnes měl mít každý, kdo nechce jen čekat, co na něj zbude. Alespoň kousíček šance, že jednou bude BTC klíčovým hráčem v novém finančním uspořádání světa, do kterého globálně spějeme a kterému se určitě nevyhneme.
Možná vás odrazuje složitost nákupu, držení, používání a prodeje BTC. Popravdě, Bitcoin nás tvrdě školí v tom, co je osobní zodpovědnost. Pokud nemáte svůj kousek Bitcoinu na své hardwarové peněžence, nemáte do kamene vytesaná přístupová hesla, která pak schováte někam, kde je nikdo nikdy nenajde, neumíte obchodovat na kryptoměnové burze, nedokážete rozpoznat triky nejrůznějších podvodníků a mnoho dalšího, pak existuje reálná možnost, že o svůj digitální poklad můžete přijít a už ho nikdo nikdy nedohledá. Děje se to pořád a stalo se to i mě, když před léty vykradli burzu někde v Číně a já jsem tam měla zrovna pár svých kryptoměn. Ta bezmoc, když si uvědomíte, že ani v podstatě nemá smysl psát na helpdesk, natož doufat, že by se tím něco vyřešilo.
Proto jsem šťastná, že existuje česká směnárna, s českými majiteli, sídlem a kancelářemi v Praze, s konkrétními jmény a tvářemi, se kterými se přece jen snadněji domluvíme, než s anonymním čínským operátorem po mailu. Směnárna Bit.plus od společnosti WBTCB funguje jako bankovní účet, snadno se ovládá a je vhodná pro úplně každého. Pokud si jen chcete vyzkoušet práci s Bitcoinem a nebudete kupovat hned celé mince, pak můžete své portfolio nechat v klidu v BitcoinBankingu ležet. Vyšší částky si pak uklízejte k sobě do hardwarové peněženky, žádná služba není 100% odolná proti útokům hackerů.
Věřím, že se jedná o nejpohodlnější způsob, jak ochutnat Bitcoin a vyzkoušet si, co obnáší stát se jedním z prvních % obyvatel planety, kteří BTC adoptují. Goldman Sachs přitom doporučuje alokovat do BTC 1-4% ze svého majetku. Pomocí směnárny Bit.plus s tím můžete krok za krokem začít.
Držím palce (y)
Markéta

 
 

KONTAKTUJTE MĚ