Jak těžím na svém mobilu kryptoměnu Electroneum zdarma | Moje zkušenosti a uživatelská recenze

Electroneum je velmi populární kryptoměna s perspektivou do budoucna. Pokud se tedy dnes nabízí možnost získat jí trochu zdarma, proč toho nevyužít.

Aktuální hodnota kryptoměny Electroneum (ETN)

 

 

Nejjednodušší bude začít těžit Electroneum na mobilu. Protože se nejedná o skutečnou těžbu, ale simulaci dle vaší volné kapacity, nebude vám aplikace spotřebovávat výkon telefonu. Pokud se vám to zalíbí, můžete začít skutečnou těžbu i na vašem PC.

 

Základní postup pro snadné a efektivní využití aplikace

 

  1. na stránce https://electroneum.com/ si nejprve založte účet s webovou peněženkou
  2. teprve po jeho aktivaci si stáhněte mobilní aplikaci pro těžbu (používá stejné přihlašovací údaje). Odkaz na aplikaci v Google Play najdete opět na stránce Electroneum.com nebo i ZDE.
  3. po spuštění aplikace jen zmáčknete tlačítko Start Mining a gratuluji – jste těžařem kryptoměny Electroneum :-)
  4. zvyšte svůj vlastní těžební výkon a počet mincí o 1% vložením mého referálního kódu 7FB987. V mobilní těžební aplikaci na hlavní stránce dole zvolte *EARN FREE COINS* a dále „Enter a Code“. Od této chvíle budete dostávat o 1% mincí Electroneum k vaší vlastní těžbě navíc.
  5. šiřte dál svůj referální link a vy i vaše kontakty získáte pár procent těžebního výkonu navíc (najdete ho zde: EARN FREE COINS -> SHOW MY REFERRAL CODE / QR).

 

Moje zkušenosti s těžbou Electroneum na mobilu

 

V tuto chvíli je to jen pár týdnů, co aplikaci používám. Nechávám ji běžet stále na pozadí a nijak mi nesnižuje výkon telefonu a ani neobtěžuje. Je pravda, že ho používám oldschoolově, nepařím hry a pod :-) Někdy se ale sama vypne, je tedy potřeba občas překontrolovat, zda těžíte a případně se znovu přihlásit.

Jakmile je vytěženo kolem 10 mincí ETN, přesunou se do peněženky, takže na stránce s těžbou uvidíte vždy právě toto maximum. Když se cca po měsíci podívám do záložky Wallet (peněženka), vidím, že jsem takto jednoduše získala něco kolem 100 mincí. Dnes to možná není žádná veliká hodnota, ale já zkrátka sázím semínka, která mají potenciál do budoucnosti. U kryptoměn je růst hodnoty ve stovkách i tisících procent během pár let zcela běžný. Samozřejmě záleží na kvalitě projektu.

Co se týká zvýšení výnosů z těžby díky referálům, nezáleží na vašem výkonu, ale na jejich. Jako doporučovatel získáte 5% mincí, které vytěží na svých zařízeních – samozřejmě to není na jejich úkor, ale firma dává tyto mince vám navíc jako odměnu za šíření projektu.

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta