Jakou cenu získáme za své akcie po prodeji aplikace Gem4me v letošním roce?

Pokud jste od roku 2016 zakoupili jakýkoliv typ akcií společnosti Gem4me v jakékoliv vývojové fázi startupu (tj. registr 1: Gem4me, registr 2: MarketSpace, registr 3: Gem4me MarketSpace), bude na všechny typy akcií při prodeji aplikace pohlíženo stejně, budou prodány jako jeden typ akcie. Naše společnost se rozhodla přizpůsobit aktuálním geopolitickým a ekonomickým podmínkám, dokončila vývoj ekosystému aplikací Gem4me ve variantě GemSpace a tuto v letošním roce prodá investorovi za minimální cenu 40.000.000.000 USD (viz článek).

AKTUALIZACE 1/24:

 • Proběhlo již několik desítek kol jednání se zájemci z oblasti MENA a Asie, existuje několik zájemců o koupi aplikace, se kterými jsou vedeny předprodejní rozhovory.

Další plánovaný modul ekosystému – elektronické tržiště MarketSpace – budeme nadále vyvíjet již samostatně pro jednotlivé regiony a skupiny zemí v horizontu dvou až tří let. Jedná se tedy o další samostatný investiční projekt rizikového kapitálu, který bude přístupný investorům skrze náš nově založený investiční fond. Současní investoři a majitelé akcií mají automaticky právo zúčastnit se další investiční fáze, noví investoři se budou kvalifikovat (prozatím nejsou pevně stanovené podmínky).

AKTUALIZACE 1/24:

 • Byl založen veřejný investiční fond v jurisdikci Mauricius, který umožní vstup institucionálních a kvalifikovaných investorů, stejně jako občanů USA (ti mohou investovat pouze prostřednictvím IF, nikoliv na přímo)
 • Investoři z regionu MENA si zarezervovali 5 milionů akcií fondu

Jak se vypočítá KKA

Po celou dobu investování s nárůstem počtu akcií roste investorovi KKA – koeficient korporátní aktivity. Ten bude mít v důsledku významný vliv na cenu vyplacenou na každou jednu akcii investora. Je to způsob, jak motivovat investory k větší podpoře a nákupům akcií. KKA roste kumulativně a jeho nejvyšší dosažená hodnota bude aplikovaná na všechny zakoupené akcie investora v příslušném registru 1, 2 a 3 (v každém registru mohlo být dosaženo jiného KKA).

 

 

 • KKA cp = průměrné celkové KKA na všechny typy akcií Gem4me
 • KKA 1 = KKA dosžené při nákupu akcií v registru 1: Gem4me
 • A1 = počet akcií Gem4me
 • KKA 2 = KKA dosžené při nákupu akcií v registru 2: MarketSpace
 • A2 = počet akcií MarketSpace
 • KKA 3 = KKA dosžené při nákupu akcií v registru 3: Gem4me MarketSpace
 • A3 = počet akcií Gem4me MarketSpace

Jak bude vypočítaná cena na akcii pro investory

 • Celková prodejní cena aplikace: 40.000.000.000 USD (minimálně)
 • Celkový počet vydaných akcií: 20.000.000 ks
 • Z toho vedení společnosti zaokrouhleně: 9.000.000 akcií získá podíl 18 miliard USD
 • Z toho investoři zaokrouhleně: 11.000.000 akcií získá podíl 22 miliard USD
 • Koeficient KKA se týká pouze investorů
 • 50% z 22 miliard (tj. 11 miliard USD) se rozdělí rovnoměrně mezi všech 11 milion akcií >>> 1.000 USD / akcie jako základ
 • 50% z 22 miliard (tj. 11 miliard USD) se přiřadí dle koeficientu KKA od 0,25 po 10, přičemž KKA 1 = cca 347,6 USD.
 • V důsledku akcie s KKA 0,25 získá výplatu v hodnotě 1.086,9 USD (1.000 základ + 86,9 dle KKA) a akcie s KKA 10 získá výplatu v hodnotě 4.476 USD (1.000 základ + 3.476 dle KKA).

Příklad vlivu hodnoty KKA při minimální prodejní ceně aplikace

Jde o orientační kvalifikovaný odhad ceny zpracovaný vedením společnosti. Přesná čísla bude možné zjistit

 1. po doprodání zbývajících cca 225.000 akcií z celkových 11.000.000 ks
 2. po uzavření rejstříku akcionářů, kdy bude známý počet akcií v jednotlivých pásmech KKA
 3. poté, co bude vyjednána a potvrzena prodejní cena aplikace.

Pokud si tedy přejete vědět, jakou sumu získáte za své akcie po prodeji aplikace Gem4me za minimální cenu 40 miliard USD, použijte výše uvedený vzorec a můžete se začít těšit 😊 A jestli vás zajímá, na jakou vyšší prodejní cenu ve skutečnosti míříme, podívejte se na toto video a mějte uši otevřené. Určitě se vám bude líbit, co uslyšíte:

Last Minute investice

Naše společnost již o prodeji aplikace vyjednává s několika vážnými zájemci. Vyvinout sofistikovanou aplikaci totiž trvá léta a stojí velké peníze a málo který zájemce se chce na vlastní riziko do takového maratonu pustit (např. Google selhal ve své snaze o vyvinutí vlastního messengeru již 2x). Obojí jsme naší společnosti poskytli my, investoři, a nyní po letech získáme zaslouženou odměnu.

A pokud ještě nevlastníte žádné akcie Gem4me, máte opravdu poslední možnost >>> ZDE <<<. Za 151 Eur minimálního vkladu získáte krásné 2 akcie několikanásobné hodnoty.

 

❣️A nezapomeňte, zázraky se dějí těm, kdo na ně věří a jsou připraveni je přijmout. Zaregistrujte si účet a investujte do rozvoje úspěšné platformy  >>> ZDE <<< ❣️

 

Markéta