Jste finanční poradce? Prozkoumejte novou příležitost.

S kolegy, finančními poradci, jsem v přímém kontaktu neustále. Vidím, jak do společnosti přicházejí nováčci plní nadšení a očekávání. Pozoruji s čím se na své cestě za kariérou profesionála v oblasti osobních a firemních financí potkávají, co je v jejich úsilí podporuje, co jim bere sílu a energii. Nezávidím jim jejich náročný start, množství požadovaného vzdělávání, zkoušek, certifikací. Hodiny v kanceláři a na schůzkách po běžné pracovní době, když klienti konečně mají čas. Dlouhý rozjezd, kdy do svého budoucího povolání investují vlastní čas, energii, úsilí i finance. Budování dobrého jména a pověsti, loajálního klientského kmene…

I zkušení finanční poradci, kteří dokázali překonat překážky vstupu do oboru finančního poradenství se slušně ohánějí, aby poskytli svým klientům to, o co mají zájem. V oblasti investic, ochrany a zhodnocení financí to je zejména diverzifikace portfolia tak, aby se klient cítil bezpečně a současně měl i naději na zajímavé zisky. Většině z nich nestačí jen o trochu snížit dopady reálné inflace, kterou už všichni dokážeme vidět všude kolem sebe.

Potřeba nabídky vysoce ziskového produktu

Pravdou je, že s běžnými finančními produkty, které nabízejí banky, fondy i jejich zprostředkovatelé, nelze současnou úroveň inflace úspěšně porazit. Mnoho lidí nepřekvapí, že oficiální statistiky míru znehodnocení kupní síly našich naspořených peněz výrazně podhodnocují. Naše nákupní košíky totiž říkají něco jiného, než prezentované ukazatele na papíře.

Také proto je tak silná touha lidí investovat do něčeho, co může přinést opravdu velký zisk. V důsledku toho má dnes tolik z nás osobní zkušenost s nejrůznějšími projekty, které takzvaně nedopadly. Proto lidem vypíná mozek, když slyší o denně, týdně či jinak často připisovaných vysokých výnosech a nepátrají, odkud by se takový zisk reálně mohl vzít.

Rizikový kapitál

Vysoký výnos, který dalece překoná inflaci možný je. Takové projekty skutečně existují. Nemůže je však nabídnou paní na bankovní přepážce, ani manažer portfolia nějakého fondu. Jedná se totiž o rizikový kapitál, což není pro každého. Přesto je velké množství těch, kdo takovou příležitost hledají. Bez naší pomoci a zkušenosti však šance, že najdou úspěšný venture kapitálový projekt, bude mizivá.

Osobně intenzivně investuji od roku 2015 a samozřejmě mám i zkušenosti z neúspěšnými projekty. Školné, které jsem tímto způsobem za moje cenné osobní zkušenosti zaplatila, není vůbec zanedbatelné. Přínosy však dnes už vysoce převyšují a já jsem za svoji cestu vděčná.

Pokud vnímáte potřebu svých klientů zařadit do jejich portfolia také projekt rizikového kapitálu s vysokým výnosem (násobky), pak vám osobně mohu zprostředkovat a mentorovat hned dva:

oba jsou z oblasti technologií na vysoké úrovni (miliardové hodnoty obou společností v USD)

✅ oba v závěrečné fázi uvedení na trh (od roku 2015 a 2016)

✅ oba mají funkční produkty, které jsou již využívané

✅ o oba je velký zájem ze strany zákazníků na úrovni vlád, ministerstev, institucí po celém světě

✅ a oba doposud umožňují podílet se na financování jejich vstupu na trh v poslední fázi

Projekty vám ráda představím osobě, základní informace najdete i na mých stránkách.

A na závěr ještě dobrá zpráva – spolupráce na jednom z uvedených projektů nevyžaduje vlastní náklady, můžeme tedy bez rizik vyzkoušet naši spolupráci. Věřím, že bude příjemná a úspěšná.

Přeji krásné dny a spoustu spokojených klientů.

Markéta

Připojte se k informačnímu kanálu v super aplikaci Gem Space.