Kapitalizace Gem4me MarketSpace v roce 2023

Vzhledem k předpokládanému kolapsu západního finančního systému, sankcím, omezením a nemožnosti nyní dokončit vývoj globálně fungujícího e-tržiště MarketPlace – rozhodla se naše společnost prodat aplikaci Gem4me s mnoha integrovanými komunikačními a fintech funkcemi bez tohoto tržiště. Na vývoji tržiště budeme dál pracovat separátně pro jednotlivé zóny a bude prodáno samostatně v průběhu dvou až tří let.

V letošním roce bude prodaný ekosystém aplikací Gem4me MarketSpace za minimální cenu 40 miliard USD. Předpokládaná prodejní cena je však vyšší.

Aplikace v této podobě bude připravena k prodeji do konce června 2023. Pokud si přejete získat podíly, které půjdou do prodeje ještě letos a přinesou zhodnocení v řádu několika násobku vkladu, kontaktujte mě: ☎️ +420 775 945 772, registrovat klientský účet pro nákup akcií můžete >ZDE<.

Aplikace je vyvíjena od roku 2016 a její vnitřní cena (nikoliv tržní) potvrzená každoročním auditem byla již loni 1 miliarda USD. Jedná se tedy o tzv. jednorožce v oblasti IT, o jehož koupi mají zájem velcí investoři.

Minimální nákup je 151 Eur za 2 akcie. Gem4me je ke stažení mj. na Google Play a má aktuálně přes 35 mil. uživatelů.

Výňatky z projevu Valeryho Ostrikova, člena představenstva Gem4me MarketSpace, ze dne 27.03.2023

Dnes je světová ekonomika v takzvaném forku. Kde na jedné straně inflace, kterou se Fed (Federal Reserve System) snaží překonat zvyšováním diskontní sazby. Na druhou stranu to vede k tomu, že se finanční systém začne hroutit a vymykat kontrole. Viděli jsme to velmi nedávno při bankrotu tří kalifornských bank, z nichž jedna je Silicon Valley Bank, největší banka v Silicon Valley ve Spojených státech.

Již dříve jsme opakovaně říkali, že probíhá restrukturalizace ekonomiky. A peníze jsou jen domluva. Dohody se mohou kdykoli změnit. Což se děje. A na někoho je nutné všechny tyto ztráty pověsit. O peníze přicházejí lidé nejen v Americe, ale i v Evropě. Po krachu amerických bank zkrachoval Credit Suisse, druhý největší švýcarský finanční konglomerát. Ti, kteří investovali do zdánlivě spolehlivých státních a bankovních dluhopisů, přišli o své vklady v hodnotě miliard dolarů. To naznačuje, že staré nástroje pro úsporu peněz nefungují.

Samozřejmě stále zbývá pár obranných mechanismů. Například zlato nebo kryptoměna. Ale jsou zde také nevýhody. Zlato má volatilitu a potíže při obchodování ve velkých objemech. Kryptoměna má kolísání směnného kurzu, zvýšenou kontrolu úřadů nad operacemi a nepředvídatelnost tržního chování.

Pro běžné lidi, kteří přicházejí o penzijní úspory nebo úspory na bankovních účtech, tyto možnosti často nevyhovují. Peníze ukryté v trezorech a bankovních sejfech mohou být i ztraceny s plošným zavedením digitální měny. Střední třída proto nemá téměř žádné možnosti, jak udržet své úspory tváří v tvář hrozící ekonomické bouři. Momentálně je jen jedna možnost. Je nutné investovat do podnikání nebo do těch projektů, které zvyšují svoji tržní hodnotu.

 

 

Gem4me MarketSpace je mezinárodní projekt, který jsme vytvořili a stále ho vylepšujeme. Jedná se o produkt, který neustále zvyšuje svou hodnotu.

Pro rozvoj našeho projektu se dělá hodně. Rozvíjíme nejen koncept a složku našeho podnikání GemSpace a Marketplace, ale snažíme se také implementovat fintech řešení v těchto podmínkách uvnitř naší platformy. Ale co je nejdůležitější, přemýšlíme o nových jurisdikcích a způsobech, jak ušetřit peníze při prodeji produktu.

Proč je to důležité? Protože v kontextu globálních ekonomických transformací se dřívější spolehlivé jurisdikce mění. Pamatujte na rčení „Bezpečné jako švýcarská banka“ – toto rčení už nefunguje.

Nyní existují nové spolehlivé jurisdikce*, nové zúčtovací měny. Prostředky, které akcionáři našeho projektu obdrží za svůj podíl na základním kapitálu, budou tedy naprosto legální, legitimní a oprávněné, se všemi potřebnými doklady.

* Založili jsme veřejný investiční fond TreeD Investment Fund PCC

 

Představenstvo se neustále zabývá průzkumem trhu, neustále sleduje všechny nové trendy ve změnách probíhajících po celém světě. Starý bankovní systém nemá čas se integrovat do nového ekonomického řádu, který přichází velmi rychle a překotně. Proto naprosto upřímně věříme, že náš produkt je tím, co nám všem – akcionářům, příjemcům projektu, umožní přežít tyto těžké ekonomické tajfuny a vybudovat si s pomocí našeho projektu bezpečnou finanční budoucnost.

Valery Ostrikov, 27.3.2023

 

❣️A nezapomeňte, zázraky se dějí těm, kdo na ně věří a jsou připraveni je přijmout. Zaregistrujte si účet a investujte do rozvoje úspěšné platformy ZDE: http://bit.ly/investujdoapky ❣️

 

Markéta