Nechte za sebe pracovat umělou inteligenci

Dnešní doba přináší neopakovatelnou příležitost, jako pokaždé, když se technologický pokrok dostává na novou úroveň. Ti, kdo jsou u toho mezi prvními, mohou získat nejvíc. Asi tušíte, že mluvím o kryptoměnách, které již brzy nahradí (alespoň z větší části) běžné peníze, jak je známe dnes.

Jak ale může obyčejný smrtelník, který nestudoval IT technologie, nemá doma talentovaného školáka, co má tuto technologii v kapse a kryptoměnám sám vůbec nerozumí… jak se může alespoň trošku svézt na této vlně příležitostí?

První zpráva je, že bude potřeba zvládnout alespoň technologické minimum – založit si někde nějaký účet, projít procedurou verifikace a dokázat si na účet platformy nahrát peníze.

Pak je zase více možností, ale já se budu věnovat jen těm úplně uživatelsky nejjednodušším variantám.

Kupte si kousek Bitcoinu a počkejte, až stoupne jeho cena

Taková varianta je vždy lepší, než vůbec žádná a já vám s ní dokážu pomoct. Společnost Golden Gate – náš největší obchodník s fyzickým zlatem a stříbrem, které je možné získávat postupně formou spoření – rozšířil tuto možnost také na Bitcoin. Pokud si tedy přejete postupně a bezpečně nakupovat BTC, nestresovat se s jeho uložením na bezpečném místě, pak je zde služba léty prověřené české společnosti Golden Gate. V případě zájmu mě určitě kontaktujte pro více informací.

Zaplaťte robotovi, aby za vás obchodoval kryptoměny na burze

Pokud je pro vás prostý nákup a držení Bitcoinu malý adrenalin, pak si můžete pronajmout robota, který bude za vás obchodovat kryptoměny na burze. Robot bude nakupovat a prodávat různé kryptoměny na váš burzovní účet a vy tak budete mít zase větší šanci mít užitek z právě probíhající technologické revoluce. Je třeba říct, že existuje mnoho různých služeb, které lze využívat. Kámen úrazu u nich ale je, že oblasti kryptoměn musíte aspoň trochu rozumět, dokázat si robota nastavit a umět se pohybovat v krypto prostoru.

Pokud jste zklamaní, mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu. Existuje možnost robotického obchodování all inclusive za využití samo-učící se umělé inteligence. Tato služba je o třídu výš, než běžní krypto roboti, které musíte umět nastavit a ovládat. Není nabízena veřejně a jedná se o aktivitu českých programátorů. Skvělé řešení, pokud chcete mít možnost konzultací a služby na míru. V tomto případě vám opět bude stačit jen základní technologické minimum (viz výše) a další věci řešit nemusíte.

Všeho s mírou

Pokud máte radost a chcete nyní všechny úspory vrhnout do kryptoměn, trochu vás zabrzdím. Krypto je velmi volatilní a můžete na něm rychle zbohatnout i přijít o všechno. Stojí ale určitě za to vzít peníze, které nutně nepotřebujete a vsadit na aktuální žhavý trend v oblasti zhodnocování financí.

Ráda vám v rámci majetkového poradenství povím víc. Stačí mi zavolat a domluvit si schůzku.

Markéta

 

[ninja_forms id=7]