O Golden Gate

Společnost Golden Gate nevstoupila na náš trh s drahými kovy jako první, ale velmi rychle se stala v České republice jedničkou.

Golden Gate odebírá zlato a stříbro od světových sléváren na přímo, bez prostředníků. Spolupracuje pouze s nejlepšími slévárnami, které splňují přísné standardy a mohou pro své produkty používat označení Good Delivery – certifikát, jenž umožňuje se zlatem kdekoli na světě obchodovat a označuje investiční slitky nejvyšší kvality.

Svoji vedoucí pozici na trhu si Golden Gate vysloužila mimo jiné špičkovým servisem pro klienty, který zahrnuje:

Informační servis
Své klienty ve vhodný čas upozorňuje na výhodnou možnost nákupu drahých kovů při cenové korekci

On-line výkup
Díky nové službě mají klienti v případě akutní potřeby finančních prostředků možnost on-line odprodávat

Kanceláře
Golden Gate má nejlepší pokrytí vlastních kanceláří ze všech firem na českém trhu se zlatem

Individuální sledování cen
Každý klient si může nastavit ve své klientské zóně individuální hlídání cen drahých kovů, do kterých spoří

Komplexní servis dodávky kovů
Klienti mají standardně možnost osobního odběru kovů v kancelářích v Praze, Brně, Plzni, Písku a Otrokovicích

Drahé kovy jsou u Golden Gate dostupné všem

Kromě jednorázového prodeje zlata, stříbra a platiny umožňuje Golden Gate do drahých kovů také postupně spořit prostřednictvím komoditního účtu s unikátními vlastnostmi.  Je to u nás první spoření do zlata, stříbra a platiny v jediném účtu. Díky němu přestaly být investice do zlata a stříbra pouze výsadou bohatých lidí, ale staly se dostupné pro širokou veřejnost. Pravidelné spoření chrání drobné investory před cenovými pohyby, umožňuje cenu při nákupu kovu průměrovat a klienti díky tomu nakupují velmi výhodně. V současnosti poskytuje Golden Gate servis spojený s komoditním účtem pro více než 30.000 klientů a v tomto oboru udává směr i dalším firmám. Vždy nabízí něco, co ostatní společnosti svým klientům nabídnout nemohou.

Hlavní výhoda komoditního účtu Golden Gate by se dala vyjádřit slovem SVOBODA. Kouzlo tkví v tom, že jednotlivé slitky nakupujeme postupně, přičemž nejsme pevně vázáni termínem jednotlivých vkladů. Můžeme tedy pracovat s volatilním kurzem zlata, stříbra i platiny a kupovat ve chvíli nejvýhodnějšího kurzu. Situaci na trzích ale nemusíme sami sledovat, protože dostáváme nákupní i prodejní signály přímo od společnosti. Máme tedy možnost průměrovat nákupní cenu svých slitků co nejvýhodněji. Současně s tím, můžeme i rozespořený slitek kdykoliv prodat a prostředky získáváme během jednoho dne na účet. Dospořený (celý) slitek si můžeme vyzvednout nebo u společnosti uschovat.

Výhod komoditního účtu Golden Gate je velké množství – například možnost spoření do drahých kovů již od 500 Kč měsíčně. Pro mě osobně je jeho největší předností velká flexibilita, a také renomé a zkušenosti investiční společnosti Miton, za kterou stojí ryze český kapitál. Tento investor přivedl k úspěchu firmy jako Rohlík.cz, Damejidlo.cz, ChytryHonza.cz, Slevomat, Bonami, Glami, Heuréka a další ( viz https://www.miton.cz/portfolio ) Je tedy jasné, proč je také tento projekt z portfolia Mitonu jedničkou ve svém oboru.

Přejete si založit svůj komoditní účet Golden Gate? Neváhejte mě kontaktovat.

Úspěch není náhoda…

Markéta


Máte zájem o spolupráci?

Zašlete mi své kontaktní údaje a já se vám brzy ozvu.