Pomůžu vám vydělávat se SkyWay Capital bez vlastního vkladu

Ve SkyWay Capital jsem sponzorem, což z mé strany vyžaduje podporu zákazníka, stejně jako i jeho případných klientů. Pravděpodobně neexistuje už nikdo, koho se nedotýká či brzy nedotkne dramatická ekonomická situace v naší zemi. S ohledem na naše investice do rozvoje strunového dopravního systému uSky Transport společnosti Unitsky String Technologies (známé též jako SkyWay), přináším několik příznivých zpráv.

 

Máme na čem stavět a dobré vyhlídky do budoucna

Unitsky String Technologies je v tuto chvíli nejdál ze všech firem na světě v zavádění nové dopravní technologie, která bez pochyb nahradí zastaralé a již nevyhovující dopravní systémy. Naše investice do tak významného projektu a společnosti nám všem pomohou vynahradit ztráty, které s sebou nese přicházející krize. Můžeme ji přestát lépe s vědomím, že naše podíly v této společnosti již brzy (v řádu blízkých jednotek let) začnou významně nabývat na hodnotě, protože jsou podložené skutečně cennou a potřebnou technologií, která se implementuje již v několika reálných projektech.

Buďte v obraze a zůstaňte pozitivně naladěni na svoji zásadní životní investici:

  • Sledujte prosím novinky, které vám zasílá společnost SkyWay Capital na váš email.
  • Sledujte moji rubriku, kterou věnuji tématu uSky Transport (SkyWay) > ZDE <
  • Podívejte se na moje video Proč investuji do technologie SkyWay > ZDE <
  • Kontaktujte mě, kdykoliv cítíte potřebu promluvit si o uSky Transport (SkyWay), sdílet svoje myšlenky o tomto projektu a inspirovat se mým pohledem na věc. +420 775 945 772

Jak vám pomůžu vydělávat se SkyWay Capital

Do doby, než nám naše investice začnou přinášet dividendy (podíly na zisku), případně, než budou naše podíly uvolněné k odprodeji, je zde možnost výdělku s investiční společností SkyWay Capital. Financování rozvoje společnosti probíhá totiž vedle privátního vyjednávání s velkými investory částečně i formou Crowdfundingu (hromadného financování). Namísto drahých kanceláří, obchodníků zaměstnanců, reklamy a dalších nákladných vstupů, společnost platí za šíření povědomí o projektu a za přivádění nových investorů přímo svým zákazníkům. Ti díky svojí osobní zkušenosti bývají lepšími ambasadory projektu než pracně, nákladně a zdlouhavě budovaná klasická obchodní síť poboček.


❣️ Tato příležitost se týká i zcela nových klientů bez vlastního vkladu. Nemusíte sami investovat z vlastních peněz, na své podíly si vyděláte. Nebo své peníze vyberete a utratíte za to, co potřebujete ❣️

> ZAREGISTRUJTE SI ÚČET ZDE <


 Jakým způsobem?

Vím, že ne každý ze zákazníků je připravený projekt dále šířit. Může to být díky nedostatku času, aktuálních informací či komunikační ostýchavosti. Proto vám nabízím, že tuto část odpracuji za vás. Pokud se ptáte proč, zde je vysvětlení:

Co z toho budete mít vy?

15% z každé investice, z každé splátky balíčku vašeho klienta. Pokud si váš klient zakoupí například balíček podílů za 1.000 USD, vy získáte 150 USD (cca 3.675 Kč). Pokud stejnou částku zainvestuje klient vašeho klienta, pak získáte minimálně 4%, tedy 40 USD (cca 980 Kč). Výše procent a počet úrovní pod vámi, ze kterých získáte odměnu závisí na velikosti vašich vlastních investic a rostoucí struktuře klientů pod vámi. Přesně takto funguje doporučitelský systém síťového marketingu – nejefektivnější a nejspravedlivější obchodní model na světě, který přímo odměňuje ty, kdo přinášejí firmě užitek.

Co je potřeba udělat?

Pro získání vašeho přímého klienta v tuto chvíli potřebujete udělat jediné – mít verifikovaný svůj vlastní účet > ZDE < a předat mi kontakt na někoho, kdo souhlasí, abych mu příležitost investice a třeba i podnikání se SkyWay Capital ukázala a vysvětlila. Pokud se bude chtít stát investorem a partnerem, bude zaregistrovaný přímo pod vás, vy se stanete jeho sponzorem a budete mít nárok na odměny z jeho investic i investic jeho případných klientů.

Co z toho budu mít já?

Díky mé letité spolupráci se SkyWay Capital je na mnou dosažené úrovni odměna za investici klientova klienta ve výši 7%. Stále se mi tedy vyplatí pracovat s klienty v mojí druhé linii, tedy pod vámi.
Mým cílem je ukázat svým klientům způsob, jak mohou v dnešní době pomoct sobě i druhým. Sobě díky odměnám za přivádění nových investorů a podpoře rozvoje projektu, který pomůže celému světu. Ostatním pak díky tomu, že jim zprostředkují příležitost stát se podílníkem revoluční technologie, která zajistí jim i jejich potomkům příjem, který se stane základem mezigeneračního rodinného bohatství.

Kdo vyhraje?

Za každé krize, v každé náročné situaci vítězí ti, kdo spolupracují a podporují se navzájem. Pojďme tedy spolupracovat, společně podnikat ve vysoce ekologickém, etickém a již dnes úspěšném projektu. Tím, že přivedeme nové investory, pomůžeme financovat závěrečné fáze rozvoje naší vlastní společnosti. Ano, přesně takto je potřeba k věci přistupovat – jsme spolumajitelé technologie, podporujeme růst naší vlastní společnosti, naše vlastní zisky.

Pojďme do toho

Zavolejte mi (+420 775 945 772) nebo napište. Můžeme se setkat online nebo osobně. Máme tolik možností, kolem je tolik příležitostí. Pojďme udělat něco pro svůj lepší život nyní i naši světlou budoucnost.

Přeji vám pěkné letní dny,

Markéta

 

KONTAKTUJTE MĚ