Příležitosti vybudovat Bohatství a Zdraví


 
 
Zveme vás na obohacující setkání, kde se potkáte s příležitostmi vybudovat si pevné zdraví a finanční stabilitu. Spokojený život totiž potřebuje ke svému dalšímu rozvoji rovnováhu v obou těchto oblastech. Máme-li pevné zdraví a cítíme jistotu a hojnost v oblasti materiálního zajištění, máme prostor být kreativní – tvořit si svůj život podle svých vlastních představ.

Zdraví a finanční stabilita jsou základy, na kterých můžeme budovat další patra našeho života. Do těchto vyšších pater můžeme pozvat svoji rodinu, své blízké a přátele a budovat s nimi uspokojující vztahy naplněné láskou, porozuměním a respektem. V těchto vyšších patrech se můžeme radovat, užívat si hojnosti, tančit, zpívat, bavit se – máme zde na to totiž prostor a podmínky. Ve vyšších patrech našeho života se můžeme dále rozvíjet, učit se a vzdělávat v oblastech, které nás zajímají a přitahují.

Vyšší patra našeho života mohou růst až do samotného nebe, ale musí stát na pevných základech. Pokud máme pevné zdraví a vyrovnané finance, nemusíme svoji energii vynakládat na přežití fyzického těla a zajištění základních materiálních potřeb. Tuto energii můžeme věnovat svému rozkvětu a růstu. Můžeme hledat a nacházet vyšší smysl života.

Na tomto setkání vás v krátkosti seznámíme s několika možnostmi a příležitostmi, jak vybudovat pevné základy pro vyšší patra vašeho života. Pokud vás osloví některé z nich, rády si s vámi domluvíme osobní konzultaci, kde vám již podrobněji představíme konkrétní možnosti vhodné právě pro vás.

 

Protože jak možná už také víte:

Je lepší být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný.

😊

Těšíme se na vás,
Petra Havlíková & Markéta Lattová
www.fit-angel.com | https://marketalattova.cz

Datum:
18.3.2020 od 17:00 do cca 19:30

Místo:
Fit-Angel, Kotlanova 2508/3a
628 00 Brno-Líšeň
Tel: +420 608 479 390

Vstupné: 100 Kč