Je tu posledních pár měsíců možnosti stát se spoluvlastníkem technologie SkyWay za nejvýhodnějších podmínek, kterých lze při vstupu nové technologie na trh vůbec dosáhnout. Nyní pomalu končí přípravná fáze a začínají se realizovat projekty po celém světě.

 


AKTUALIZACE k 1.5.2019:

Dubaj oznámila výstavbu prvních 15 km tras SkyWay se 21 stanicemi mezi mrakodrapy – článek ZDE.


 

Co je technologie SkyWay

Jedná se o přelomovou technologii – nový strunový dopravní systém, který změní v příštích desetiletích způsob dopravy i bydlení na celé planetě. SkyWay řeší jak ekologický, tak i ekonomický aspekt dopravy, což je klíč a první zásadní krok k přežití lidstva jako celku, díky odklonu od potřeby fosilních paliv v tomto odvětví – technologie využívá obnovitelné zdroje (solární, větrnou energii…). Nepotřebuje inženýrské sítě ani jejich přípravu – vše obsahuje již v sobě. Je bezkonkurenční jak v ekologickém dopadu na celou Zemi, tak v ekonomice nákladů na vybudování i vlastní provoz. Tím, že přesunuje osobní i nákladní dopravu na lehkou konstrukci do výšky, uvolňuje zemi pro pohyb lidí i zvířat, nerušený rozvoj ekosystémů či pěstování plodin a má neporovnatelně nižší ekologický dopad na krajinu.

Technické otázky ohledně strunné technologie vám zodpoví dokument z roku 2015. Od té doby proběhlo již mnoho inovací a pokroků, nicméně pilíře technologie jsou popsané právě ZDE. Lepší představu o SkyWay získáte také prostřednictvím videí na YouTube ZDE.

Osobně jsem v projektu zapojená od roku 2016. V roce 2017 jsem navštívila certifikační centrum SkyWay v Bělorusku, kde jsem měla možnost prohlédnout si jednotlivé prvky dopravního systému v provozu. V současné době je technologie již certifikovaná TUV, má ISO 9001, mnoho patentů i ocenění. Aktuálně nastává realizační fáze v adresných projektech za stovky miliard USD ve Spojených Arabských Emirátech (SAE), Indii, Austrálii, ale i Evropě a dalších zemích po celém světě. V budoucnu SkyWay plánuje obsadit 50% dopravního trhu.

 

SkyWay není pouze „železniční“ doprava nové generace

Část projevu zakladatele a hlavního konstruktéra Anatolije Junitského z letošního setkání investorů na EcoFestu 2018: 

 

„Drazí přátelé, partneři, investoři a prostě nadšenci SkyWay!

Rád vás všechny vítám na EkoFestu, již třetím v řadě. Ekofest – to není pouze setkání přátel, je to také bilanční zasedání inženýrské firmy „Skyway Technologies Co.“ vůči svému zakladateli – „Global Transport Investment Incorporated“ a vůči zde přítomným spoluvlastníkům technologie a také stovkami tisíc investorů, kteří nemohli v tento den přicestovat do Marjina Gorky.

Dnes jste všechno viděli na vlastní oči. Máte spoustu dojmů a já se chci s vámi podělit ještě o jeden. Slyšte, co mi nedávno řekl jeden z členů vlády Emirátů, který byl ve svém životě svědkem mnoha technologických zázraků: „Za zhruba 50 milionů dolarů jste udělali tolik –  “z mála“, bez trvalého financování a skutečné podpory – co by mnohé známé korporace s miliardovými zisky nedokázaly udělat ani za 5 miliard dolarů. Vy jste jako inovátoři jedineční a jste výjimkou, nikoliv pravidlem. “ […]


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


Máme vlastní čtyřpodlažní kancelářskou budovu; vlastní výrobní objekt s několika továrními provozy, vybavenými nejmodernějším vybavením a obráběcími stroji; zaměstnáváme již více než 600 inženýrů; máme 36 hektarů pozemků v blízkosti hlavního města, na nichž je postaveno 5 testovacích úseků o celkové délce asi 4 kilometrů; vyprojektovali jsme a vyrobili 6 v principu odlišných modelů kolejnicových vozidel – toto jsou pouze osobní – Junikar, Junibajk, závěsný Junibus, dvojkolejnicový Junibus, vysokorychlostní Junibus, Junivind – z nichž je většina certifikována (pozn.: 6 typů – 5 otestovaných – 4 certifikované); vyrobili jsme největší dron na světě a také jsme vytvořili sociální elektromobil. […] Založili jsme vlastní výrobu motorových kol a vyvinuli inteligentní systém zabezpečení a řízení vozového parku; dokonce máme strunový inteligentní systém ochrany ohraničení areálu. 

Jsou certifikovány 4 typy vozidel: 2-místný Junibajk,14-místný jednokolejnicový Junibus, […] 48-místný dvojkolejnicový Junibus a Junikar, který jezdí po prověšené trati, a to ve dvou variantách provedení: 18-místný třísekční a 6-místný jednosekční. Ve 3 z nich je dnes možné se svézt, kromě Junibajku: po výstavě v Singapuru je teď na cestě – vrací se domů.

Je vyprojektován a vyroben jedinečný 6-místný vysokorychlostní Junibus rodinného typu, to je náš SkyWay elektrický sportovní vůz, který bude mít premiéru v září v Berlíně na mezinárodním veletrhu InnoTrans 2018.

Navzdory nízké kapacitě osob, jako u lehkého automobilu, umožní v budoucnu zajistit výkon vysokorychlostních meziměstských dálnic SkyWay více než milion cestujících denně, což je mnohem více, než v případě vysokorychlostní železnice, se spotřebou elektrické energie (v přepočtu na palivo) – 8 litrů na 100 kilometrů cesty neboli 1,33 litru na 100 osobokilometrů. Například, srovnatelný 2-místný sportovní automobil stejné třídy – při rychlosti 500 km/h spotřebuje více než 100 litrů paliva na 100 kilometrů cesty (ačkoli nedokáže vyvinout takovou rychlost, protože by k tomu vyžadoval motor o objemu asi 3 milionů koňských sil). Stejně jako lehké osobní automobily Henry Forda rodinného typu ve své době dobyly celý svět a nakonec pokořily v 19. století mohutně se rozvíjející železnici, tak se i tento vysokorychlostní Junibus již v blízké budoucnosti, kdy se objeví síť strunových komunikací, stane prodejním lídrem, protože nebude dražší než tradiční lehký automobil.

Obecně platí, že všechno, co děláme, je plné humanismu: jediným správným postojem ke světu skrze lásku k celému Lidstvu a každému Člověku, zápasem za jejich prosperitu. Mezi investory máme mnoho lidí se zdravotním postižením, včetně vozíčkářů, a já jsem jim slíbil pomoct tím, že se jim rozšíří mobilita a vytvoří nové možnosti. Nejen pro naše investory. Asi 130 milionů lidí na světě jsou osoby se zdravotním postižením na invalidním vozíku, u nichž je na mobilitě závislá možnost získat zaměstnání. S tímto elektromobilem se mohou, například, stát taxikáři či distributory pizzy. Řidič může do auta najet na invalidním vozíku a zatímco na něm sedí, může auto řídit. Samotný vozík je navržen jako sedadlo řidiče, má elektropohon, s nímž může dojet 40 km rychlostí až 20 km/h, což je samo o sobě vozík, který nemá na světě obdobu, je to malý elektromobil. Tento vývoj ukážeme na speciální výstavě v Moskvě v září tohoto roku, abychom přitáhli maximální pozornost nejen k vývoji, ale také k problému mobility pro osoby se zdravotním postižením. […]Technologie SkyWay stále více prokazuje svou univerzálnost a kreativitu. V průběhu tohoto roku jsme zavedli řadu výrobků, které jsou doprovodné ke strunové dopravě, což ukazuje na potenciál synergie v oblasti infrastruktury, které jsou založeny inženýrské bázi technologií SkyWay.

Například na základě vrtulníku Ka-26 jsme navrhli a vyrobili největší dron na světě, který může přenést 1,5 tuny nákladu ve výšce několika kilometrů při rychlosti 170 km/h na vzdálenost až 500 kilometrů. To není hračka – je to pro nás nutné k budování strunových drah v obtížných přírodních klimatických podmínkách: v horách, při přechodu řek, jezer, bažin, v džunglích a v tundře. Úspěšně prochází testováním.

Dron – to je skutečný vrtulník k prodeji, má námi vyvinutého autopilota a inteligentní systém řízení s technickým kamerovým viděním. […] Tento dron bude na leteckém trhu stát minimálně 5 milionů dolarů, potřeba takových létajících přístrojů je v tisících kusů, již se ukazuje velký zájem o něj v mnoha zemích světa.

Vybudovali jsme strunový most pro pěší – […] lehký, krásný, levný, abychom ukázali, že jsme schopni navrhnout a postavit strunové mosty nového typu – silniční, železniční a pro pěší. Budou 2 krát levnější než konvenční trámové mosty, a nad žádnou podpěrou nebudou mít dilatační spáry, což jsou nejproblematičtější místa konvenčního trámového mostu, kde každé kolo vozidla klepe a skáče, což snižuje životnost jak samotného mostu, tak i automobilu.

Díky těmto a dalším vynálezům demonstrujeme jednu z nejdůležitějších vlastností technologie SkyWay – její flexibilitu. […]

Startupové podíly SkyWay se prodávají také formou lidového financování

SkyWay dává 15% svých budoucích akcií k dispozici malým akcionářům formou hromadného financování (Crowdfunding). Co je zásadní, startupové podíly se prodávají s výrazným diskontem, aktuálně v této 13. etapě projektu v průměru 1:40 (tzn. za 1 USD získáte nyní podíly v hodnotě 40 USD při vstupu na burzu = IPO).

Crowdfundingová fáze běží od roku 2014 a ukončení je 15. etapou s průměrným diskontem 1:15. Majitelé podílů technologie SkyWay budou mít příjmy ze všech adresných projektů na celém světě – z každého prodaného cestovního lístku, z každé zaplacené faktury za přepravu materiálu – a to navždy, dokud bude technologie existovat a bude využívána. Po vstupu na veřejnou burzu bude možné zakoupit dividendové akcie technologie SkyWay již za výrazně vyšší tržní cenu.

 


Chcete se stát spoluvlastníkem SkyWay? V případě zájmu si můžete založit účet zde:
Not yet involved in this life changing opportunity? Become a shareholder of the SkyWay technology here:

» REGISTRACE U SKYWAY CAPITAL «


Jak můžete získat startupové podíly technologie SkyWay

V případě vašeho zájmu o nezávaznou registraci do projektu využijte TENTO ODKAZ, nebo mě kontaktujte osobně. Registrací do mojí struktury se stávám vašim sponzorem. Ráda vám poradím a povedu vás, ať už se rozhodnete využít tuto příležitost pouze pro sebe, nebo budete SkyWay a její dopravní technologii nové generace šířit dál.


» Startupové podíly dopravní technologie SkyWay můžete získat i bez peněz «


Budujme SkyWay, pomáhejme planetě :-)
Markéta