Získejte kryptoměnu Presearch zdarma | Moje zkušenosti a uživatelská recenze

V dnešní době je mnoho příležitostí, jak získat peníze podporou nových projektů. Nedivte se – aby se uchytili, rádi zaplatí přímo vám, místo drahé a již téměř neúčinné reklamy.

Zaregistrujte se zde: https://presearch.org/signup?rid=445319 a používejte vyhledávač Presearch stejně, jako používáte Seznam, Google či jiný vyhledávač. Za registraci získáte 25 PRE tokenů, za každé vyhledávání 0,25 PRE (denně zaplatí za max. 32 vyhledávání = 8 PRE).

 

Aktuální cena kryptoměny Presearch (PRE)

 

Presearch je zatím (7/2018) zalistován jen na 3 menších burzách, konkrétně se jedná o HitBTC, CoinExchange a Yobit. Poté, co se objeví na některé z větších burz, může přijít slušný nárůst ceny, to platí v případě, že se projekt uchytí a získá dostatečné množství uživatelů.

Pokud ale chcete takto zdarma získané tokeny prodávat okamžitě, pak vás zklamu. Poslat si je do peněženky, případně na burzu, bude možné až ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Nicméně, získat jakoukoliv kryptoměnu zdarma je jako koupit si los s vysokou pravděpodobností výhry. Tento projekt vypadá, že má šanci se uchytit a kryptoměna Presearch se může v budoucnu stát hodnotnou. Takže neváhejte, zaregistrujte se https://presearch.org/signup?rid=445319 a používejte Presearch. Měsíčně si tak můžete snadno přijít až na 240 PRE.

 

Co je Presearch

 

Presearch je transparentní, decentralizovaný vyhledávač, který odměňuje členy komunity tokeny Presearch za jeho používání.

Ve světě, kde jedna společnost (Google) ovládá 77% všech vyhledávání, ovlivňuje výdaje na bilióny dolarů a účinně jedná jako hlavní vrátný k internetu, je potřeba uživatelům nabídnout něco navíc. A právě na tom si Presearch zakládá.

Společnost Presearch má inovativní strategii “go-to-market”, která se zaměřuje na nejčastější vyhledávače a brzy se chystá vydat verzi open source platformy, která bude využívat index založený na blockchainu.

 

Decentralizované vyhledávání

 

Otevřené a průhledné faktory hodnocení umožňují tvůrcům obsahu rovnoměrný přístup k podmínkám a uživatelé sami volí, které zdroje dat se mají používat. Rozhodovací proces řízený komunitou zajišťuje, že zájmy všech lidí jsou zprůměrovány a zobrazuje se jen nejlepší obsah.

Momentálně vyhledávač běží na beta verzi. Pro Vás to znamená to, že po vyhledání přes Presearch budete přesměrování na Google, který vyhledání dokončí. Cílem je v budoucnu vytvořit samostatný decentralizovaný vyhledávač. To se může podařit, pokud Presearch získá dostatečnou podporu, například i od vás.

 

Jak Presearch používám já

 

Velmi jednoduše a jen základní funkce, což podle mě bohatě stačí. Rozšíření Presearch jsem si nainstalovala do svého prohlížeče a zkrátka při vyhledávání použiji jako první krok tuto stránku. Jak je uvedeno v popisu výše, v tuto chvíli se v druhém kroku otevře Google a tam už pokračuji dál. Není to tedy nijak obtěžující manévr, 32 vyhledávání za den dá určitě každý a při každém dalším vyhledávání na stránce Presearch vidím, kolik tokenů mám již připsáno (samozřejmě je potřeba být přihlášen ke svému účtu).

Moje doporučení na základní 3 kroky s Presearch:

 

 1. zaregistrujte se pomocí mého referálního linku a získejte vstupní bonus 25 PRE: https://www.presearch.org/signup?rid=445319
 2. nainstalujte si do prohlížeče doplněk, který zajistí, že každé nové okno začne na stránce Presearch, takže na nic nezapomenete. Doplněk se vám nabídne po přihlášení do vašeho účtu sám.
 3. ve svém účtu si aktivujte možnost doporučujících odkazů a šiřte svůj referální link (Refer A Friend > přijmout podmínky). Vy i vaše kontakty získáte dalších 25 tokenů zdarma (váš referal hned, vy až po 60 dnech aktivity vašeho referala s min. počtem 100 PRE na jeho účtu. Odměny tak získáte jen za skutečné uživatele, nikoliv za černé duše :-) )

 

 

Váš účet u Presearch nabízí více funkcí, pokud máte svoje stránky, můžete si na ně například umístit reklamní banner s vaším referálním linkem a podobně. Já nechci mít na svých stránkách klasické reklamní bannery, raději jsem začala používat systém pro odměňování autorů obsahu webových stránek JSEcoin.

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta

Zdroj obecných textů o Presearch: Cryptomaster.cz

Jak těžím na svém mobilu kryptoměnu Electroneum zdarma | Moje zkušenosti a uživatelská recenze

Electroneum je velmi populární kryptoměna s perspektivou do budoucna. Pokud se tedy dnes nabízí možnost získat jí trochu zdarma, proč toho nevyužít.

Aktuální hodnota kryptoměny Electroneum (ETN)

 

 

Nejjednodušší bude začít těžit Electroneum na mobilu. Protože se nejedná o skutečnou těžbu, ale simulaci dle vaší volné kapacity, nebude vám aplikace spotřebovávat výkon telefonu. Pokud se vám to zalíbí, můžete začít skutečnou těžbu i na vašem PC.

 

Základní postup pro snadné a efektivní využití aplikace

 

 1. na stránce https://electroneum.com/ si nejprve založte účet s webovou peněženkou
 2. teprve po jeho aktivaci si stáhněte mobilní aplikaci pro těžbu (používá stejné přihlašovací údaje). Odkaz na aplikaci v Google Play najdete opět na stránce Electroneum.com nebo i ZDE.
 3. po spuštění aplikace jen zmáčknete tlačítko Start Mining a gratuluji – jste těžařem kryptoměny Electroneum :-)
 4. zvyšte svůj vlastní těžební výkon a počet mincí o 1% vložením mého referálního kódu 7FB987. V mobilní těžební aplikaci na hlavní stránce dole zvolte *EARN FREE COINS* a dále „Enter a Code“. Od této chvíle budete dostávat o 1% mincí Electroneum k vaší vlastní těžbě navíc.
 5. šiřte dál svůj referální link a vy i vaše kontakty získáte pár procent těžebního výkonu navíc (najdete ho zde: EARN FREE COINS -> SHOW MY REFERRAL CODE / QR).

 

Moje zkušenosti s těžbou Electroneum na mobilu

 

V tuto chvíli je to jen pár týdnů, co aplikaci používám. Nechávám ji běžet stále na pozadí a nijak mi nesnižuje výkon telefonu a ani neobtěžuje. Je pravda, že ho používám oldschoolově, nepařím hry a pod :-) Někdy se ale sama vypne, je tedy potřeba občas překontrolovat, zda těžíte a případně se znovu přihlásit.

Jakmile je vytěženo kolem 10 mincí ETN, přesunou se do peněženky, takže na stránce s těžbou uvidíte vždy právě toto maximum. Když se cca po měsíci podívám do záložky Wallet (peněženka), vidím, že jsem takto jednoduše získala něco kolem 100 mincí. Dnes to možná není žádná veliká hodnota, ale já zkrátka sázím semínka, která mají potenciál do budoucnosti. U kryptoměn je růst hodnoty ve stovkách i tisících procent během pár let zcela běžný. Samozřejmě záleží na kvalitě projektu.

Co se týká zvýšení výnosů z těžby díky referálům, nezáleží na vašem výkonu, ale na jejich. Jako doporučovatel získáte 5% mincí, které vytěží na svých zařízeních – samozřejmě to není na jejich úkor, ale firma dává tyto mince vám navíc jako odměnu za šíření projektu.

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta

Jak těžit na počítači JSEcoin a jak monetizovat svůj web

Kryptoměnu JSEcoin můžete těžit na svém počítači díky aplikaci, kterou si do něj stáhnete, a nebo (či současně s tím) můžete dostávat JSEcoiny zaplaceno od čtenářů vašeho webu.

Pokud tvoříte vlastní obsah na svých stránkách, pravděpodobně byste přivítali možnost odměny za vaše úsilí. Ne každý, kdo se inspiruje, baví či vzdělává na našich stránkách, stane se také našim klientem. Jen zlomek návštěvníků si zakoupí nějaký produkt, který šíříme, nebo třeba využije našich osobních služeb. Někteří to řeší na svých webech žádostí o dary a zveřejňují čísla účtů, někdo si vloží na svůj web placenou reklamu, někdo to neřeší vůbec…

 

Jak mohou návštěvníci stránek platit za vaši tvorbu, aby je to nic nestálo

 

Už asi dva a půl roku se zabývám kryptoměnami. Prošla jsem si mnoha zkušenostmi, a přes některé nemilé zážitky jsem jejich veliký fanda, zastánce, ambasador a šiřitel… Prostě jako správný Střelec jsem vizionář a vím, že je to budoucnost nás všech. Proč byste neměli v přijetí kryptoměn zůstat pozadu se dočtete v mém článku ZDE: Proč přijmout krtyptoměny právě teď a jak to udělat snadno i bez zkušeností

Kryptoměny nejsou jen virtuální peníze, za tímto fenoménem je revoluční blockchainová technologie, která nám všem umožní to, co bylo doposud většině zapovězeno nebo bylo příliš složité, a tedy opět jen pro někoho. Decentralizované, nezmanipulovatelné účetní a evidenční systémy blockchainů přináší transparentnost, svobodu i příležitosti pro každého. Tokeny či kryptoměny jsou pouhým zlomkem funkcí a možnosti, které blockchainy znamenají.

 

Pomocí JSEcoin vám návštěvníci webu věnují trošku nadbytečného výkonu svého počítače

 

Tento výkon nebude vyšší než 10%, nezatíží tedy zařízení vašeho čtenáře a ten při prohlížení vašich stránek nepocítí žádná omezení. Tato výpočetní síla bude směřovaná k těžbě kryptoměny JSEcoin ve váš prospěch. Dostanete tedy zaplaceno za vaši práci a vašeho návštěvníka to nebude stát žádné peníze.

Tento koncept není nic nového a nevědomě s ním máme zkušenost už asi všichni. Bohužel existují firmy a systémy, které těží kryptoměny díky vašemu výkonu při prohlížení jejich stránek bez vašeho vědomí a souhlasu. To nemá s dobrovolnou podporou nic společného – to je zlodějina.

Naproti tomu JSEcoin se vašich návštěvníků zeptá, zda s tímto způsobem odměny autorovi stránek souhlasí a ti mají možnost skript na stránce nespustit, pokračovat v prohlížení bez „zaplacení“. Pokud skript povolí, bude aktivní pouze při prohlížení vašeho webu.

 

Kolik stojí JSEcoin

 

Právě teď vůbec nic (7/2018).

 

Jedná se totiž o projekt (ICO), který teprve nyní získává investory do technologie (nyní si můžete zakoupit budoucí mince s obrovskými slevami). Kromě takto získaných peněz od investorů ale potřebuje (jako každé ICO) také uživatele. Bez uživatelů neuspěje ani ten nejlépe vymyšlený a naplánovaný projekt. Právě proto nyní JSEcoin „rozdává“ tyto budoucí mince zdarma a platí jimi těm, kteří projekt propagují (například mě za tento článek). Kdy a jak výnosně si budu moct svoji odměnu kapitalizovat, je otázka nedaleké budoucnosti.

 

Má smysl se vůbec do podobných projektů zapojovat?

 

Dnes je obrovská spousta ICO projektů, které přes investici do jejich tokenů získávají kapitál na rozvoj a tím šanci na svoji realizaci a budoucí úspěch. Zapojit se do některých z nich je určitě velká příležitost, ale není v možnostech člověka být u všeho (jsou to stovky a tisíce projektů). Já osobně jen využívám příležitostí, které kolem mě procházejí a řídím se svojí intuicí. Pokud už něco zaujme moji pozornost, navnímám, zda je to v souladu s mým nastavením a principy.

JSEcoin mě zaujal tím, že na rozdíl od jiných těžebních skriptů je transparentní, informuje o své existenci a dává možnost přijetí či nepřijetí jeho podmínek na základě vlastního rozhodnutí uživatelů. Já ve svém životě funguji stejně – informuji, dávám možnosti a nechávám svobodnou vůli, zda druhá strana přijme to, s čím přicházím.

A zda se má smysl zapojovat do nových technologií a příležitostí? Já myslím, že je to spíš jenom řečnická otázka :-) Je potřeba používat svůj vlastní a jedinečný vnitřní kompas (pro každého je to pravé něco jiného), ale taky zdravý selský rozum, nelpět na výsledku, vidět do budoucnosti a ne jenom metr před sebe, fandit projektu, který jsme se rozhodli podpořit, nehledat problémy ale ani před nimi nezavírat oči a hlavně bavit se a hrát si. Takto nemůžeme být nikdy zklamaní.

 

Jaké jsou možnosti s JSEcoin i pro vás

 

Zaregistrujte se pod mým referálním odkazem (jako váš sponzor vám můžu pomáhat a získáte i nějaký vstupní dárek): https://platform.jsecoin.com/?lander=3&utm_source=referral&utm_campaign=aff89889&utm_content=

Pro majitele stránek:

 1. v záložce Publishers si vložte adresu svého webu a vygenerujte si kód skripru, který bude pro vás generovat kryptoměny za jeho prohlížení
 2. vložte skript do svých stránek před značku </body>

 

Pro všechny ostatní, kdo chtějí JSEcoin těžit i bez stránek:

 1. v záložce Mining použijte tlačítko Start mining. Dokud budete na stránce, posíláte svůj vlastní výkon na těžbu kryptoměny JSEcoin a to ve váš vlastní prospěch
 2. NEBO (doporučuji) si stáhněte desktop aplikaci (https://jsecoin.com/downloads/JSEcoinDesktopLatest.exe), která jede na pozadí, využívá jen zlomek výkonu, takže neruší a nezpomaluje.

 

Celý systém nyní sleduji, testuji a zkoumám a chystám se napsat samostatné návody pro obě skupiny uživatelů – jak pro majitele stránek, tak i pro všechny těžaře, co vlastní stránky nemají. Jak je vidět, podpořit projekt a získat kryptoměnu JSEcoin nyní zdarma, může opravdu každý :-)

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta