Investiční příležitost: Platforma Market Space na bázi messengeru Gem4me vstoupila na NASDAQ

Po více než dvou letech od mého zapojení do tohoto projektu jsem se rozhodla, že představím tuto příležitost veřejně. Jednoznačným impulsem byl vstup společnosti Marketspace Solutions OÜ na burzu NASDAQ. Na burzu tohoto formátu nemůže vstoupit každý, je potřeba splňovat náročná kritéria, kterými se vyznačují pouze zdravé a perspektivní technologické společnosti.

 

O co se jedná

 

  • investice do rozvoje a dokončení globální finanční a obchodní platformy Market Space na bázi již fungujícího messengeru Gem4me 

 

  • doposud jediný messenger, který obsahuje Market Space, je WeChat – ten je ale dostupný pouze pro čínský trh. Gem4me je jediný celosvětový messenger s integrovaným Market Space a dalšími fintech funkcemi. Dokončení a prodej aplikace za několik desítek miliard USD se předpokládá cca v průběhu jednoho roku.

 

  • 3.6.2019 společnost vstoupila na Nasdaq se svými tříletými eurobondy (dluhopisy) pro kvalifikované investory, cena 1.000 Eur za 1 ks

 

 

Atributy platformy Market Space

 

Inteligentní chatovací roboti

Technologie integrovaných inteligentních chatovacích robotů automatizuje hlavní obchodní procesy účastníků ekosystému Market Space.

Umělá inteligence

Technologie AI optimalizuje obchodní procesy uživatelů platformy a automatizuje proces jejich finančního řízení.

Blockchain technologie

Umožňuje decentralizovat práci v tržním prostoru, snížit náklady na provádění přeshraničních operací a učinit obchodní procesy plně transparentními.

Reklamní prostor

Rozsáhlá inzertní služba založená na technologiích umělé inteligence – umožňuje firemním uživatelům Market Space provádět rozsáhlé reklamní a propagační kampaně.

 

Market Space svým uživatelům umožňuje

 

1. Vytvořit obchodní jednotku jakékoliv velikosti a typu (včetně jednoho produktu) fungující s pomocí chatovacího robota.

2. Nabízet nejen veškeré zboží, ale i všechny druhy služeb – např. učitele, stavitele, učitele hudby nebo astrologa.

3. Prodávat vstupenky, zájezdy nebo zboží pro domácnost.

4. Otevřít i velký obchod s tisíci produktovými řadami a chatovat online se zákazníky.

5. S pomocí umělé inteligence (AI) snadno najít správné produkty v různých obchodech.

6. Obchodovat mimo vaše město, region a zemi.

7. Najít nejbližší restauraci, prohlédnout si menu a rezervovat stůl.

8. Platit za zboží a služby kryptoměnami.

9. Využívat analýzy pro obchodování s kryptoměnami.

10. Získávat cashback za své nákupy.

 

Klíčový partner

 

Klíčovým partnerem a vedoucím vývojářem platformy Market Space a chatbot je Synesis, Minsk. Světový vývojář, který vytvořil projekty za miliardy dolarů (mimo jiné např. Viber), je klíčem k rychlému rozvoji a nejmodernějším řešením v oblasti mobilních aplikací.

Pokud máte rádi slovo DIVERZIFIKACE, pak neváhejte využít šance zakoupit si tokenizované podíly platformy Market Space pro messenger Gem4me » ZDE «

 

Markéta

.
Kdo si myslel, že investování znamená dnes vložím, zítra jsem bohatý, je vedle, jak ta jedle. Investováním posíláme své vydělané peníze pracovat za sebe do projektu, kterému věříme, a trvá to léta, než vzniknou nějaké významnější hodnoty.

Proto razím heslo: INVESTUJ & ŽIJ

Zapomeň na to, žes někam něco vložil, nečekej jen na výnosy, teď už je to mimo tebe. Nikdy nedávej všechno na jedno místo, nesázej na jediného koně, diverzifikuj a nechej se inspirovat - doporučení na základě mých zkušeností najdeš ZDE. Neboj se, zkoušej nové věci, investuj a žij!

 


Máte zájem o spolupráci?

Zašlete mi své kontaktní údaje a já se vám brzy ozvu.