Získejte kryptoměnu Presearch zdarma | Moje zkušenosti a uživatelská recenze

V dnešní době je mnoho příležitostí, jak získat peníze podporou nových projektů. Nedivte se – aby se uchytili, rádi zaplatí přímo vám, místo drahé a již téměř neúčinné reklamy.

Zaregistrujte se zde: https://presearch.org/signup?rid=445319 a používejte vyhledávač Presearch stejně, jako používáte Seznam, Google či jiný vyhledávač. Za registraci získáte 25 PRE tokenů, za každé vyhledávání 0,25 PRE (denně zaplatí za max. 32 vyhledávání = 8 PRE).

 

Aktuální cena kryptoměny Presearch (PRE)

 

Presearch je zatím (7/2018) zalistován jen na 3 menších burzách, konkrétně se jedná o HitBTC, CoinExchange a Yobit. Poté, co se objeví na některé z větších burz, může přijít slušný nárůst ceny, to platí v případě, že se projekt uchytí a získá dostatečné množství uživatelů.

Pokud ale chcete takto zdarma získané tokeny prodávat okamžitě, pak vás zklamu. Poslat si je do peněženky, případně na burzu, bude možné až ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Nicméně, získat jakoukoliv kryptoměnu zdarma je jako koupit si los s vysokou pravděpodobností výhry. Tento projekt vypadá, že má šanci se uchytit a kryptoměna Presearch se může v budoucnu stát hodnotnou. Takže neváhejte, zaregistrujte se https://presearch.org/signup?rid=445319 a používejte Presearch. Měsíčně si tak můžete snadno přijít až na 240 PRE.

 

Co je Presearch

 

Presearch je transparentní, decentralizovaný vyhledávač, který odměňuje členy komunity tokeny Presearch za jeho používání.

Ve světě, kde jedna společnost (Google) ovládá 77% všech vyhledávání, ovlivňuje výdaje na bilióny dolarů a účinně jedná jako hlavní vrátný k internetu, je potřeba uživatelům nabídnout něco navíc. A právě na tom si Presearch zakládá.

Společnost Presearch má inovativní strategii “go-to-market”, která se zaměřuje na nejčastější vyhledávače a brzy se chystá vydat verzi open source platformy, která bude využívat index založený na blockchainu.

 

Decentralizované vyhledávání

 

Otevřené a průhledné faktory hodnocení umožňují tvůrcům obsahu rovnoměrný přístup k podmínkám a uživatelé sami volí, které zdroje dat se mají používat. Rozhodovací proces řízený komunitou zajišťuje, že zájmy všech lidí jsou zprůměrovány a zobrazuje se jen nejlepší obsah.

Momentálně vyhledávač běží na beta verzi. Pro Vás to znamená to, že po vyhledání přes Presearch budete přesměrování na Google, který vyhledání dokončí. Cílem je v budoucnu vytvořit samostatný decentralizovaný vyhledávač. To se může podařit, pokud Presearch získá dostatečnou podporu, například i od vás.

 

Jak Presearch používám já

 

Velmi jednoduše a jen základní funkce, což podle mě bohatě stačí. Rozšíření Presearch jsem si nainstalovala do svého prohlížeče a zkrátka při vyhledávání použiji jako první krok tuto stránku. Jak je uvedeno v popisu výše, v tuto chvíli se v druhém kroku otevře Google a tam už pokračuji dál. Není to tedy nijak obtěžující manévr, 32 vyhledávání za den dá určitě každý a při každém dalším vyhledávání na stránce Presearch vidím, kolik tokenů mám již připsáno (samozřejmě je potřeba být přihlášen ke svému účtu).

Moje doporučení na základní 3 kroky s Presearch:

 

  1. zaregistrujte se pomocí mého referálního linku a získejte vstupní bonus 25 PRE: https://www.presearch.org/signup?rid=445319
  2. nainstalujte si do prohlížeče doplněk, který zajistí, že každé nové okno začne na stránce Presearch, takže na nic nezapomenete. Doplněk se vám nabídne po přihlášení do vašeho účtu sám.
  3. ve svém účtu si aktivujte možnost doporučujících odkazů a šiřte svůj referální link (Refer A Friend > přijmout podmínky). Vy i vaše kontakty získáte dalších 25 tokenů zdarma (váš referal hned, vy až po 60 dnech aktivity vašeho referala s min. počtem 100 PRE na jeho účtu. Odměny tak získáte jen za skutečné uživatele, nikoliv za černé duše :-) )

 

 

Váš účet u Presearch nabízí více funkcí, pokud máte svoje stránky, můžete si na ně například umístit reklamní banner s vaším referálním linkem a podobně. Já nechci mít na svých stránkách klasické reklamní bannery, raději jsem začala používat systém pro odměňování autorů obsahu webových stránek JSEcoin.

 

Mějte pěkný den a hodně zábavy při získávání kryptoměn zdarma,

Markéta

Zdroj obecných textů o Presearch: Cryptomaster.cz