Jak maximalizovat jistotu při nákupu investičního zlata

Jak už snad všichni víme, ve skutečnosti žádné jistoty neexistují. Pokud například někdo slibuje garantovaný výnos, zeptejte se, co bude, když daná firma zkrachuje. A pokud i v takovém případě máte garantovaný zisk, vzpomeňte si, že žijeme na hliněné točící se kouli se žhavým jádrem, která letí vesmírem hodně vysokou rychlostí a do cesty se jí mohou připlést lecjaké jiné objekty. A iluze jistoty se rázem rozplyne.

Každopádně, naší snahou při investování by mělo být přiblížení se jistotě co nejblíže to jde. Protože na tom závisí důležitá kvalita našeho života – náš vnitřní klid a pohoda. Jak zjistíme, co nám nezhatí klidný spánek, když se chceme pustit do investování? Podívejte se na jednoduchou metodu a pokud se ji rozhodnete demonstrovat naživo, přeji vám příjemný večer:

 

 

Posledních několik let jsem certifikovaným realitním makléřem a také certifikovaným poradcem v oblasti drahých kovů. Na základě svých zkušeností mohu kvalifikovaně ocenit výhody jednotlivých produktů, které jsou v nabídce napříč trhem u různých firem.

V oblasti drahých kovů vyčnívá jeden, který kombinuje výhody produktu s pevným výnosem, avšak současně umožňuje zvolit si v průběhu času výhodnější variantu odprodeje fyzického zlata, pokud je to pro klienta výhodnější. Počítá totiž s eventualitou, kdy cena zlata, kterou je produkt krytý, a které klient obdrží fyzicky, předčí pevně stanovené zhodnocení. V takovém případě může klient vytěžit maximum z nastalé situace, odstoupit bez poplatků od smlouvy o pevném výnosu a získat aktuálně vyšší tržní cenu za své zlaté slitky.

Mě osobně se tato eventualita líbí. Máme rozumný pevný konzervativní výnos a současně se nám nezavírá cesta těžit z případného výrazného růstu cen zlata na volném trhu. Protože v dnešní době je opravdu těžké odhadnout, jak se bude cena žlutého kovu dále vyvíjet. Tento investiční produkt musela asi vymyslet Chytrá Horákyně :-)

Pokud vás zajímá dozvědět se více o této příležitosti, neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám pěkné dny a klidný spánek z vašich rozhodnutí,
Markéta

 

 

 

Připojte se k informačnímu kanálu v super aplikaci Gem Space.