V jakých oblastech vám mohu být odborným průvodcem

Majetkové poradenství bere v potaz všechny složky našeho bohatství – ať už se jedná o hmotné statky, finance nebo dokonce i schopnost peníze teprve vydělat. Cílem je uspořádat vše tak, aby hojnost vzkvétala za každé doby.

Investování je jedním z nástrojů, kterými lze tohoto cíle dosáhnout. Nejsou obecně lepší nebo horší druhy investic, je jen lepší nebo horší čas na to, kupovat je či držet.

Známe-li principy cyklů bohatství, které se řídí stovky a tisíci let ověřenými zákonitostmi, můžeme prosperovat v každé době.

Vždy jsou zde lidé, kteří neustále bohatnou. Přesně ví, která aktiva jsou aktuálně na vrcholu a je třeba je prodat a za utržený zisk nakoupit ta, která jsou právě podhodnocená. Mohou to být drahé kovy – investiční zlato a stříbro, mohou to být některé kryptoměny, mohou to být majetkové podíly v perspektivních společnostech, mohou to být určité nemovitosti… A nejen to.

V oblasti realit spolupracuji se společností Fincentrum Reality a mým cílem a úkolem je pomoct klientům získat za jejich nemovitost aktuálně nejvyšší možnou tržní cenu. Právě nyní prožívá realitní trh velmi bouřlivé období, proto se vyplatí vsadit na spolupráci s odborníkem. Díky zkušenostem, profesionálním nástrojům a postupům i například díky elektronickým aukcím nemovitostí, dosahuji pro mé klienty těch nejlepších výsledků.


❣️ TIP: za doporučení nemovitosti k prodeji vyplácím odměny


A to jsou oblasti, ve kterých vám můžu díky své praxi a zkušenostem být průvodcem.
.
Markéta


Další články a videa najdete na mém blogu

 

 

KONTAKTUJTE MĚ