Založili jsme veřejný investiční fond TreeD Investment Fund PCC

Naše crowdfundingová platforma Gem4me od roku 2016 získávala finanční prostředky pro vývoj aplikací Gem4me a Market Space. Do dnešního dne se zapojilo zhruba 45 tisíc investorů z 90 zemí, kteří poskytli více než 150 milionů Eur na vývoj produktů a rozvoj naší společnosti.

Každý rok vývoje rostla hodnota naší aplikace, přičemž poslední audit proběhl na podzim roku 2022, kdy ocenil naši aplikaci na téměř jednu miliardu USD. Počáteční hodnota byla tedy v té době znásobena již 20x.

Změna prodejní strategie

Společně se změnou geopolitické situace a s ohledem na rozdělení světa, které neumožňuje volné toky financí a zboží, bylo rozhodnuto nezačlenit obchodní platformu Market Space do naší hlavní super aplikace Gem Space (nový název pro Gem4me). Namísto toho jsou vyvíjené lokalizované verze pro různé makro regiony a tyto budou prodávané zvlášť.

Současně s tím vzniklo rozhodnutí založit veřejný investiční fond ve světově uznávané demokratické jurisdikci ostrova Mauricius, který patří do tzv. bílé zóny a je významným světovým investičním centrem.

TreeD Investment Fund PCC

Založení veřejného investičního fondu znamená novou úroveň investování. Z lidové formy přecházíme na úroveň kvalifikovaných a institucionálních investorů, bank, pojišťoven, fondů. Ti všichni od této chvíle mohou nakupovat podíly našeho fondu. Stejně tak mohou nyní konečně oficiálně investovat také občané USA, kteří nemohou do společností vstupovat přímo, ale právě prostřednictvím fondů.

Prodej prvního projektu

Prvním realizovaným projektem našeho investičního fondu bude super aplikace Gem Space. V tuto chvíli máme za sebou mnoho desítek předprodejních rozhovorů se zájemci o koupi i spolupráci z regionu MENA. Státy této oblasti naši aplikaci potřebují pro svůj hospodářský rozvoj, proto nepřekvapí, že je v tuto chvíli více zájemců o koupi. Úroveň našich jednání je vysoká, například jen v Ománu jsou naplánována setkání s ministerstvem školství, ministerstvem spravedlnosti, centrální bankou Ománu, Oman Telecom i významnými soukromými společnostmi.

Prodejní cena

Minimální prodejní cena byla stanovena na 40 miliard USD a z tohoto bodu startují jednání o ceně. Vzhledem k tomu, že tento region doposud nemá vlastní super aplikaci, která umožňuje bezpečnou komunikaci, obchodní a finanční služby, může se cena dostat i podstatně výše. To bychom se měli dozvědět již brzy, protože k dohodě může nyní dojít prakticky kdykoliv. Jaký je kvalifikovaný odhad návratnosti investice zjistíte >>> ZDE <<<

Nákup akcií

V tuto chvíli (11.2.2024) je ještě možné zakoupit akcie Gem Space formou lidového financování. Jaké budou možnosti po převodu akcionářů pod investiční fond, prozatím nevíme. Pravděpodobně však již nebude možné vstupovat s tak nízkými částkami, jako je tomu v tuto chvíli, investoři se budou kvalifikovat. Zájemci z regionu MENA mají zarezervováno 5 milionů akcií (tj. čtvrtina celkového počtu) a čekají na otevření našeho fondu. Pokud vás tato příležitost na ochranu a zhodnocení svých úspor zaujala, je potřeba jednat rychle.

>>> REGISTRACE A NÁKUP AKCIÍ GEM SPACE <<<